Schneider 45A 250V Double Pole Switch with Neon+13A Switched Socket with neon E82T15D45N
Model :E82T15D45N
SKU :
Assured
No Return This item cannot be returned or exchanged
Cash on Delivery Cash on Delivery available
AED 217.02
Rate inclusive of VAT
Sold By : MEPKart
Fulfilled by Thomsun Industries
100%
Out of stock, but you can still place a backorder
Backorder
Bulk Order
  •  Condition: New
Description for Schneider 45A 250V Double Pole Switch with Neon+13A Switched Socket with neon E82T15D45N
Specifications
Main
RangePieno
Product or component typePower socket-outlet
Device applicationPower supply
Switch functionSwitch
Rated current13 A at 250 V AC 50...60 Hz
45 A at 250 V AC 50...60 Hz