Schneider Double pole switch, Vivace, 2 way, 1 gang, 20 A, 250 V KB31D20NE/2
Model :KB31D20NE/2
SKU :
Assured
No Return This item cannot be returned or exchanged
Cash on Delivery Cash on Delivery available
AED 45.00
Rate inclusive of VAT
Sold By : MEPKart
Fulfilled by Thomsun Industries
100%
Out of stock, but you can still place a backorder
Backorder
Bulk Order
  •  Condition: New
Description for Schneider Double pole switch, Vivace, 2 way, 1 gang, 20 A, 250 V KB31D20NE/2